Transkrypcje nagrań

Opinie Klientów

Zachęcam do oceniania mojej pracy na profilu google moja firma Niezawodnego Transkryptora:
https://goo.gl/maps/EZ9h3tMnNFbHXFCF7

Dziękuję za wszystkie wystawione opinie.

 

 

OPINIE - ŚREDNIA OCEN: 5,00

Grzegorz Godawa

Współpraca z Panią Katarzyną jest bardzo merytoryczna, serdeczna i owocna. Jej dyspozycyjność, terminowość, a także osobiste zaangażowanie dają poczucie pewności, niezbędne w pracy badacza. Dziękuję i polecam!


15-09-2022

Louise van Wijgerden

Jestem niesamowicie zadowolona ze współpracy z Panią Katarzyną. Transkrypcje zostały wykonane rzetelnie i w ekspresowym tempie (wcześniej niż się umawiałyśmy). Kontakt przebiegał bezproblemowo. Jednym słowem - polecam!


30-08-2022

Iga Gańczarczyk

Bardzo profesjonalna współpraca, świetny kontakt, szybko i sprawnie wykonane zlecenie. Polecam!


30-08-2022

Karolina Dorociak

Bardzo profesjonalnie i szybko wykonana transkrypcja. Bezproblemowy kontakt i indywidualne podejście. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy potrzebują transkrypcji w dobrej cenie i wyjątkowej jakości.


13-09-2021

Magdalena G

Polecam Panią Katarzynę. Współpraca z nią przebiegła pomyślnie, a na uwagę zasługuje bezproblemowy kontakt, profesjonalne podejście do klienta oraz terminowość, jaką się wykazuje. Cieszę się, że mogłam skorzystać z jej usług.


19-08-2021

Łukasz Cywiński

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Katarzyną. Bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Terminowa oraz bardzo dokładna transkrypcja. Przejrzyste zasady pracy. Polecam wszystkim zainteresowanym osobom.


11-03-2021

Jacek Dembosz ASP Kraków

Rzetelna, niezawodna i godna polecenia firma.


01-03-2021

Bartosz Barański

Wszystkie dotychczas zlecone przeze mnie transkrypcje wywiadów zostały wykonane wręcz ekspresowo, ale także bezbłędnie. Jestem bardzo zadowolony z jakości i cen usług świadczonych przez Panią Katarzynę. Polecam :)


26-02-2021

Paweł Sito

Jestem dziennikarzem, redaktorem portalu internetowego. W swoim zawodowym życiu w ostatnich latach często pilnie potrzebowałem współpracy z firmą lub osobą zajmującą się przepisywaniem (w moim przypadku) wywiadów. Pozwolą Państwo, że oszczędzę historii związanych z innymi miejscami niż to, na które - chwała Bogu - w końcu trafiłem. Rzadko kiedy nazwa tak dobrze odzwierciedla to czym firma jest. Niezawodny transkryptor za każdym razem stanął na wysokości zadania. Za rozsądną cenę, gdy trzeba było to w szybkim tempie i z doskonałym zrozumieniem różnorodnych tematów których dotyczyły zlecenia. Moja ocena: *****!


19-03-2019

Tomek

Już od roku regularnie korzystam z usług Pani Katarzyny. Głównie to transkrypcja nagrań z konferencji, z reguły powyżej 30 min nagrania. Polecam! Świetna komunikacja i materiał zawsze w obiecanym terminie


19-03-2019

Rafał Nykiel

Serdecznie polecam współpracę z Panią Katarzyną. Doskonałe połączenie jakości, ceny i fantastycznej obsługi!


19-03-2019

Gustaw

Profesjonalna i szybka usługa. Polecam


01-02-2019

Anna Klasa-Kwiatkowska

Pani Katarzyna zawsze wykonuje transkrypcje rzetelnie i terminowo. Jest Niezawodnym Transkryptorem :)


20-11-2018

Małgorzata

Profesjonalna usługa na wysokim poziomie w świetnej cenie. Moje zlecenia obejmowały nagrania zrobione w różnych warunkach, doświadczenie i rzetelność Pani Katarzyny pozwoliły na uzyskanie pełnowartościowego tekstu. Bardzo wysoko oceniam rezultat pracy Pani Katarzyny, sposób Jej kontaktu z klientem i fachową pomoc.Na pewno będę ponownie zlecać kolejne transkrypcje.


31-01-2018

Zuzanna Przekop

Doskonała obsługa :) miło, szybko i dokładnie a dodatkowo świetna cena. Polecam! :)


19-12-2017

Kancelaria OROZ

Bardzo szybkie i profesjonalne usługi w rozsądnej cenie. Polecam


19-12-2017

Agnieszka

Bardzo dziekuje za transkrypcje nagran. Jestem zadowolona z czasu wykonania (24h), kontaktu telefonicznego oraz mailowego, ceny i w koncu z pracy, ktora Pani wykonala. Serdecznie polecam!


18-11-2017

Kobieta

Serdecznie polecam usługi transkrypcji nagrań. Szybko, profesjonalnie, p.Katarzyna ma doświadczenie i umie doradzić klientowi. W razie konieczności wykonania transkrypcji w przyszłości na 100% będę korzystała z usług p.Katarzyny Zawodnik.


28-09-2017

kinga

Bardzo szybko wykonana usługa. Świetny kontakt z Panią Katarzyną.Transkrypcja wykonana bardzo rzetelnie i dokładnie.


26-09-2017

Beata

Szybko i sprawie. Współpraca dobrze przebiegła. Polecam


19-09-2017

Łukasz Tomys Twórca serwisu twojadrugapensja.pl

Szybko, sprawnie i co najważniejsze bez błędów. Bardzo dobrze zrobiona transkrypcja moich wykładów audio o tematyce ekonomicznej. Szczerze polecam.


31-08-2017

Judyta Syrek Portal Stacja7

Bardzo dobra współpraca, duże doświadczenie redakcyjne i edytorskie. Tekst zawsze przepisane na czas i bardzo starannie.


31-08-2017

Monika Grzywa EMBS Group

Współpracowałam z Panią Kasią przy wymagającym projekcie, który wymagał dużego profesjonalizmu, doskonałej organizacji pracy i terminowości. Pani Kasia okazała się świetnym partnerem w tym zadaniu. Gorąco polecam.


31-08-2017

Kinga

Bardzo szybko wykonana usługa. Świetny kontakt z Panią Katarzyną.Transkrypcja wykonana bardzo rzetelnie i dokładnie. Na pewno jeśli jeszcze będę miała taka potrzeba skorzystam z usług Pani Katarzyny.


26-06-2017

Ewa R

Zleciłam Pani Katarzynie transkrypcję rozmów z moim mężem, które potrzebne mi były jako dowody do rozwodu. Nagrania były kiepskiej jakości, nieczytelne ale Pani Katarzyna poradziła sobie doskonale. Szybko i profesjonalnie oraz z dużą dokładnością zrealizowała transkrypcję. Pani pozostaje w stałym kontakcie i wystawia FV. Serdecznie polecam współpracę.


25-05-2017

Dorota Wierzbicka Wydawnictwo Literackie

Znakomity transkryptor. Terminowo, rzetelnie, dokładnie, mądrze (z refleksją, nie automatycznie). Serdecznie polecam!


01-02-2017

Sylwia Michalec-Jękot Dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach

Polecam Firmę Pani Katarzyny Zawodnik „Niezawodny Transkryptor”. Podczas szkolenia przygotowującego specjalistów do prowadzenia Telefonicznej Interwencji Kryzysowej Pani Katarzyna prowadziła transkrypcję symultaniczną wykładu. Szybko i profesjonalnie oraz z dużą dokładnością zrealizowała powierzone jej zadanie. Polecam Firmę wszystkim, którzy organizują konferencje, warsztaty i inne wydarzenia wymagające tej usługi. Warto podkreślić, że współpraca z właścicielką układała się bardzo dobrze. Sprawny kontakt telefoniczny, ustalenie szczegółów i realizacja zadania były na wysokim poziomie. Polecam wszystkim „Niezawodnego Transkryptora”


13-01-2017

Klientka

Polecam serdecznie! Zgodnie z opisem, jaki widnieje na stronie: "niezawodny transkryptor" - bez jakiegokolwiek "ale", potwierdzam, że jest NIEZAWODNA i wszelkie zlecenia realizuje na najwyższym poziomie!!!!


11-01-2017

FORMULARZ DODAWANIA OPINII

Imię i nazwisko lub nick: Firma / instytucja, stanowisko (opcjonalnie): Ocena:
Treść opinii: Weryfikacja: ile wynosi suma liczb 4 + 3? (słownie)