Transkrypcje nagrań

Jakość

Poprawność zapisu

Przepisując nagrania, stosuję się do zasad języka polskiego, a przy tym bardzo dobrze odwzorowuję styl wypowiedzi dzięki użyciu odpowiednich znaków interpunkcyjnych. Transkryptor może napotkać na wielorakie trudności, starając się pogodzić zasadę wierności tekstu z koniecznością przestrzegania reguł poprawnego zapisu. Jako filolog polski potrafię te wątpliwości rozstrzygnąć, wykorzystując wiedzę akademicką, obycie w świecie tekstów, doświadczenie zdobyte w zawodzie transkryptora oraz posiłkując się obszerną bazą słownikową.

 

Współpraca z Klientami

Rzetelność i profesjonalizm to nie tylko domena mojej pracy w dziedzinie samej transkrypcji, ale także współpracy z Klientami. Zasady współpracy ze mną są klarowne, dotrzymuję ustalonych terminów i jestem dyskretna, co przy wyborze transkryptora bywa kwestią o niebagatelnym znaczeniu.

Zachęcam do współpracy zarówno Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Zapraszam do działu „Opinie Klientów”, w którym mogą Państwo przeczytać, jak moje usługi oceniają ci, którzy już z nich skorzystali.