Rekomendacje

Zachęcam do oceniania mojej pracy na facebookowym profilu Niezawodnego Transkryptora:
https://www.facebook.com/niezawodnytranskryptor

Dziękuję za wszystkie wystawione opinie.

 

 

OPINIE - ŚREDNIA OCEN: 5,00

Kinga

Bardzo szybko wykonana usługa. Świetny kontakt z Panią Katarzyną.Transkrypcja wykonana bardzo rzetelnie i dokładnie. Na pewno jeśli jeszcze będę miała taka potrzeba skorzystam z usług Pani Katarzyny.


26-06-2017

Ewa R

Zleciłam Pani Katarzynie transkrypcję rozmów z moim mężem, które potrzebne mi były jako dowody do rozwodu. Nagrania były kiepskiej jakości, nieczytelne ale Pani Katarzyna poradziła sobie doskonale. Szybko i profesjonalnie oraz z dużą dokładnością zrealizowała transkrypcję. Pani pozostaje w stałym kontakcie i wystawia FV. Serdecznie polecam współpracę.


25-05-2017

Dorota Wierzbicka Wydawnictwo Literackie

Znakomity transkryptor. Terminowo, rzetelnie, dokładnie, mądrze (z refleksją, nie automatycznie). Serdecznie polecam!


01-02-2017

Sylwia Michalec-Jękot Dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach

Polecam Firmę Pani Katarzyny Zawodnik „Niezawodny Transkryptor”. Podczas szkolenia przygotowującego specjalistów do prowadzenia Telefonicznej Interwencji Kryzysowej Pani Katarzyna prowadziła transkrypcję symultaniczną wykładu. Szybko i profesjonalnie oraz z dużą dokładnością zrealizowała powierzone jej zadanie. Polecam Firmę wszystkim, którzy organizują konferencje, warsztaty i inne wydarzenia wymagające tej usługi. Warto podkreślić, że współpraca z właścicielką układała się bardzo dobrze. Sprawny kontakt telefoniczny, ustalenie szczegółów i realizacja zadania były na wysokim poziomie. Polecam wszystkim „Niezawodnego Transkryptora”


13-01-2017

Klientka

Polecam serdecznie! Zgodnie z opisem, jaki widnieje na stronie: "niezawodny transkryptor" - bez jakiegokolwiek "ale", potwierdzam, że jest NIEZAWODNA i wszelkie zlecenia realizuje na najwyższym poziomie!!!!


11-01-2017

FORMULARZ DODAWANIA OPINII

Imię i nazwisko lub nick: Firma / instytucja, stanowisko (opcjonalnie): Ocena:
Treść opinii: Weryfikacja: jakie miasto jest stolicą Polski?